Dostawa i płatność

DOSTAWA

W sklepie eKitchen.pl można zamówić towary z kilkoma wariantami dostawy. Nasz sklep obsługuje znana firma kurierska Inpost. Przesyłki pobraniowe oraz odbiór osobisty w punkcie wydawczym w Warszawie to oczywiście standard (bardzo prosimy o wcześniejsze zawizowanie przyjazdu do naszego sklepu, gdyż organizacja pracy sklepu internetowego znacząco różni się od sklepu stacjonarnego). Po wcześniejszym potwierdzeniu istnieje możliwość odbioru produktu w soboty oraz niedziele. Standardowe ceny dostawy kurierskiej zaczynają się od 15 zł, a cena wysyłki przez paczkomat to 8,99 zł. Opcje wysyłki można wybierać przy składaniu zamówienia, a koszt naliczany jest automatycznie. 

 

Przy płatności z góry, zamówienia powyżej 300 zł wysyłane są za darmo(z wyjątkiem dostawy za pobraniem). Państwo nie ponoszą wtedy żadnych dodatkowych kosztów.

 

CO NALEŻY ZROBIĆ PRZY ODBIORZE ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW

  1. Dokładnie sprawdzić zamówione produkty przy kurierze i jeśli jest taka potrzeba to spisać oświadczenie
  2. Nie niszczyć i nie wyrzucać oryginalnego opakowania.
  3. Przed rozpoczęciem użytkowania sprawdzić czy produkt działa prawidłowo(np. sprawdzić czy działa na płycie indukcyjnej).

 

PŁATNOŚĆ

W sklepie eKitchen.pl możliwe są trzy formy płatności w zależności od wybranej formy dostawy. W przypadku odbioru osobistego możliwe jest zapłacenie gotówką w siedzibie sklepu oraz przelewem bankowym za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Natomiast w przypadku dostawy kurierem ww. przelew bankowy lub płatność gotówką u kuriera(opcja za pobraniem).