Zwroty i reklamacje

REKLAMACJA

Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie sklepu eKitchen.pl podlegają dwuletniemu okresowi reklamacji od momentu otrzymania przesyłki/odebrania zamówionego produktu przez Klienta. Reklamacji nie podlega produkt, który:

 • Naturalnie się zużywa
 • Posiada uszkodzenia mechaniczne (otarcia, rozerwania, naderwania bądź zadrapania, oderwanie ozdób itp.), oraz uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji, jak i również uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania produktów niezgodnie z ich przeznaczeniem.

 Aby zareklamować produkt należy:

 1. Powiadomić sprzedawce mailowo lub telefonicznie
 2. Wypełnić formularz reklamacji - do pobranie poniżej (na życzenie możliwe przesłanie w wiadomości e-mail)
 3. Starannie zapakować paczkę, aby towar nie był narażony na uszkodzenia i dołączyć formularz reklamacji
 4. Wysłać paczkę pod adres: eKitchen.pl ul. Szyszkowa 32 02-285 Warszawa
 5. Sklep ekitchen.pl ma 14 dni od otrzymania produktu na rozpatrzenie reklamacji.
 6. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji do Klienta zostanie wysłany nowy produkt lub zostanie dokonany zwrot poniesionych kosztów na konto wskazane w formularzu reklamacji.
 7. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji Klient zobowiązany jest do odbioru towaru we własnym zakresie, w przeciwnym wypadku sklep obciąży Klienta kosztami przesyłki zwrotnej.
 8. Informujemy że nie przyjmujemy paczek odesłanych do nas za pobraniem.

FORMULARZ REKLAMACJI

 

ZWROT

W sklepie eKitchen.pl jest możliwość zwrotu produktu bez podania przyczyny w terminie do 14-stu dni od momentu otrzymania przesyłki/odebrania zamówionego produktu przez Klienta. Aby zwrócić produkt należy:

 1. Powiadomić sprzedawce mailowo lub telefonicznie
 2. Wypełnić formularz zwrotu - do pobranie poniżej (na życzenie możliwe przesłanie w wiadomości e-mail)
 3. Zwrotu dokonać przez stronę https://szybkiezwroty.pl/ .(W ten sposób przesyłka zwrotna będzie darmowa) lub na własny koszt.
 4. Starannie zapakować paczkę, aby towar nie był narażony na uszkodzenia i dołączyć formularz zwrotu
 5. Po otrzymaniu potwierdzenia z https://szybkiezwroty.pl/ razem z nr przesyłki, nadać paczkę w najbliższym paczkomacie Inpost.
 6. Zwrot płatności za zwrócone produkty zostanie dokonany niedłużej niż w terminie 14-stu dni od otrzymania przesyłki przez sklep eKitchen.pl przelewem bankowym na konto Klienta.
 7. W przypadku kiedy zwracany towar nosi ślady użytkowania, jest uszkodzony lub jego opakowanie jest zniszczone prawo zwrotu nie przysługuje. W takim przypadku Klient zobowiązany jest do odbioru towaru we własnym zakresie, w przeciwnym razie sklep obciąży Klienta kosztami przesyłki zwrotnej.
 8. Informujemy że nie przyjmujemy paczek odesłanych do nas za pobraniem.

Koszt transportu zwracanej przesyłki jest całkowicie pokrywany przez sklep eKitchen.pl w przypadku dokonania zwrotu przez stronę https://szybkiezwroty.pl/.

FORMULARZ ZWROTU

 

CO NALEŻY ZROBIĆ PRZY ODBIORZE ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW

 1. Dokładnie sprawdzić zamówione produkty przy kurierze i jeśli jest taka potrzeba to spisać oświadczenie.
 2. Nie niszczyć i nie wyrzucać oryginalnego opakowania.
 3. Przed rozpoczęciem użytkowania sprawdzić czy produkt działa prawidłowo(np. sprawdzić czy działa na płycie indukcyjnej).

Dokładne szczegóły zwrotów i reklamacji znajdują się w regulaminie.